Zaloguj się do usług
bezpieczeństwa
27 sierpnia 2021
Nasze AMA w serwisie Nasz Orange

AMA (Ask Me Anything, zapytaj mnie o cokolwiek) to format, który w ostatnich latach dzięki serwisom społecznościowym stał się bardzo popularny. Nic dziwnego - nieczęsto zwykły internauta może zapytać (o cokolwiek) ludzi na co dzień niedostępnych. Tym razem w role niedostępnych wcielili się Robert Grabowski, szef CERT Orange Polska, oraz Michał Rosiak - członek zespołu CERT OPL, bloger, redaktor strony cert.orange.pl, odpowiedzialny również za media społecznościowe zespołu. Tematów było sporo, pytań padło niemal 120, a z odpowiedzi możecie się sporo dowiedzieć o tym, jak wygląda nasza codzienna praca.

Efekt całej, trzygodzinnej (!) sesji AMA znajdziecie w serwisie Nasz Orange. Możecie się zapoznać z pytaniami i odpowiedziami bez logowania, tym niemniej zachęcamy do założenia konta. Nasz Orange to kopalnia wiedzy nie tylko o Orange Polska, również luźniej związanej z telekomunikacją, zarówno od strony "miękkiej", jak i technicznej. Warto!


Ostatnie aktualności

Masz ciekawą informację?

Poinformuj nas!

Zgłoś incydent

Załącz plik

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Nie jestem człowiekiem
Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl