hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL
Chcesz wpływać na bezpieczeństwo polskiego internetu?

Impreza imprezą, ale nie masz czasami ochoty zamiast balowania zająć się reverse engineeringiem nowego malware’u? Kiedy statystyczny internauta bez większego celu wpatruje się w Facebooka, Ty szukasz na nim podatności, żeby wziąć udział w bug bounty? IPSy i firewalle to Ci z ręki jedzą, a słowo \”konsola\” nie kojarzy Ci się tylko z grami? Jako urodzony Jedi czujesz w sobie moc tak wielką, by zarządzić projektem, który poprawi bezpieczeństwo milionów polskich internautów? A może po prostu patrząc na to, co dzieje się w kwestii bezpieczeństwa w Sieci, masz ochotę krzyknąć: \”Ja to zrobię lepiej?\”.

Jeśli masz w sobie prawdziwą pasję do bezpieczeństwa w sieci, zawsze możesz wprowadzić ją w życie z nami! Niezależnie od tego, czy jesteś samorodnym talentem, studentem prestiżowej uczelni, czy nawet w jakiś sposób zajmujesz się zawodowo bezpieczeństwem. Twój pomysł, nasze 20-letnie doświadczenie, eksperci i możliwość wpływania na bezpieczeństwo polskiego internetu – czyż to nie brzmi jak wyzwanie?

Jeśli jesteś pasjonatem bezpieczeństwa (i niekoniecznie pentesterem, to robota szuka ludzi o różnych pasjach), marzysz o ciekawej wyjątkowo nie-korporacyjnej pracy w korporacji, lubisz to, co robisz (i nie przepadasz za garniturami 😉 ) – może to właśnie na Ciebie czekamy? Napisz – [mail].

To proste – zgłoś się do nas