hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

Bezpieczeństwo na wysokim poziomie – nie tylko dla korporacji

Finanse, kompetencje, czas, ludzie… Jeśli pada pytanie o zabezpieczenie sieci w firmach, katalog możliwych odpowiedzi ogranicza tylko wyobraźnia dyrektorów finansowych. Wystarczające środki, by uczestniczyć na pełnych prawach w wyścigu zbrojeń z cyber-przestępcami mają tylko najwięksi. Pozostali zbyt często poprzestają na rozdzielaniu zadań między "tych, co się znają" i akurat mają trochę czasu oraz na aktualizacji antywirusa i nieregularnych backupach.

To się da zrobić. Jednym posunięciem, przy zachowaniu stałego, rozsądnego poziomu kosztów. dostęp do jednego z największych i najbardziej doświadczonych zespołów zajmujących się bezpieczeństwem IT w Polsce. Rozwiązania w „chmurze" dają nawet małym firmom dostęp do narzędzi – również bezpieczeństwa – do niedawna dostępnych tylko dla korporacji. Usługa Orange Network Security to przede wszystkim dedykowana zapora sieciowa utrzymywana w centrum danych Orange Polska, działająca w oparciu o rozwiązania firmy Fortinet. Zasady filtrowania ruchu są przygotowywane przez inżynierów operatora w porozumieniu z administratorami Twojej sieci. To Orange dba o dodawanie nowych wzorców zagrożeń i ciągłe monitorowanie ruchu. Użytkownicy usługi otrzymują regularnie raporty z działania usługi, rozwiązując problemy nie wymagające interwencji klienta.

Usługa Orange Network Security może być świadczona w dwóch pakietach: podstawowym (firewall, filtrowanie sieciowe oraz kontrola aplikacji) oraz Premium: rozbudowany o IPS, antywirus i antybot.

Zależnie od wariantu, ceny zaczynają się już od kilkuset złotych za aktywację, zaś abonament wynosi zaledwie nieco ponad 200 zł miesięcznie. To opłata nieporównywalna do kosztów instalacji dedykowanego sprzętu.

Więcej informacji na stronie usługi.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także