hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

CERT Orange Polska niezmiennie w elitarnym gronie!

44 jednostki CERT z całej Europy. 6 – najwięcej – z Polski. Wśród nich, obecny na liście z najwyższym statusem „Certyfikowany” w europejskiej inicjatywie Trusted Introducer najdłużej spośród polskich zespołów, od 14 marca 2016 – CERT Orange Polska. Certyfikowany na kolejne lata.

Jest się czym chwalić! To nie tylko liczby. Warunkiem otrzymania (a następnie utrzymania) najwyższego statusu w Trusted Introducer jest spełnienie szeregu warunków i wymagań, stawianych przez największą w Europie organizację, zrzeszającą zespoły reagowania na zagrożenia w sieci, TERENA TF-CSIRT. O tym, czy zostały spełnione, decyduje niezależny audyt.

Co to oznacza? Uznanie na szczeblu międzynarodowym naszych kompetencji i wiarygodności. Pisemne potwierdzenie tego, o czym klienci usług Orange Polska wiedzą już od dawna – że ochrona przed zagrożeniami w sieci jest u nas na najwyższym poziomie.

Bądźcie bezpieczni. Śpijcie spokojnie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także