Zaloguj się do usług
bezpieczeństwa
24 kwietnia 2018
Confidence coraz bliżej

Przygotowanie dobrej konferencji o cyber-bezpieczeństwie jest niczym pogodzenie ognia z wodą. Trzeba dopracować agendę w taki sposób, by była interesująca zarówno dla specjalistów od hackingu/aspektów technicznych, jak i dla tych, którzy w przedszkolu nie pisali jeszcze exploitów, a skupiają się bardziej na społecznym, socjotechnicznym, generalnie "miękkim" aspekcie sieciowych ryzyk.

Od 2005 roku udaje się to podczas krakowskiej konferencji Confidence. Tegoroczna edycja przyciągnie niemal 1000 uczestników, którzy wysłuchają 30 wykładów, wygłoszonych przez 35 prelegentów - od stałych (ale charyzmatycznych i za każdym razem gwarantujących ciekawe tematy) bywalców tego typu imprez, jak Adamowie Lange i Haertle, Michał Sajdak, czy Borys Łącki (trzej ostatni to również eksperci ostatniego raportu CERT Orange Polska) począwszy, na gościach z Włoch, Niemiec, Rosji, USA, Izraela, czy Antypodów skończywszy.

Cyberprzestępczość, pentesty, bezpieczeństwo w chmurze, kampanie malware czy hakowanie robotów i samochodów - to część tematów, o których będzie mowa podczas krakowskiej imprezy. Co więcej - spora część zagadnień będzie prezentowana zarówno z perespektywy atakującego, jak i obrońcy.

W dniach 4-5 czerwca w Krakowie zgromadzi się śmietanka cyberbezpieczniaków nie tylko z Polski. Nie zabraknie tam oczywiście nas - z CERT Orange Polska jedzie bardzo silna ekipa, więc jeśli też wybieracie się w tych dniach do Muzeum Lotnictwa Polskiego (po kilku latach w Hotelu Forum tym razem to tam odbędzie się Confidence), rzucając okiem na identyfikatory na pewno nas tam znajdziecie!


Ostatnie aktualności

Masz ciekawą informację?

Poinformuj nas!

Zgłoś incydent

Załącz plik

Nie jestem człowiekiem
Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl