hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

Drobne zmiany w mailach, duże w fakturach od Orange Polska

Niebawem do Waszych skrzynek e-mailowych, a także (jeśli ktoś jeszcze korzysta) pocztowych zaczną napływać nowe faktury za usługi Orange Polska. Od tego miesiąca maile, wysyłane do użytkowników usług stacjonarnych będą się nieco różnić od poprzednich, a ponieważ coraz więcej z Was (za co dziękujemy!) w razie wątpliwości zagląda na naszą stronę, bądź pisze maile, zawczasu tutaj zapowiemy, że faktycznie były zmiany.

Tak będzie wyglądał teraz przykładowy mail z fakturą:

Na górze niezmiennie pozostaje „pasek bezpieczeństwa” z Waszymi imieniem i nazwiskiem, a także numerem klienta. Przypominamy, by to od niego zawsze zaczynać lekturę maila z fakturą. Dodatkowe treści zawierają wstępną informację o zmianach, które znajdzie po otwarciu PDFa.

Sama faktura zmieni się niemal całkowicie, ale ważne, że na lepsze. Nowy dokument jeszcze bardziej ułatwi orientację w strukturze opłat i pomoże szybko znaleźć poszukiwane informacje. Szczegóły nt. wyglądu nowej faktury znajdziecie na dedykowanej stronie w serwisie orange.pl.

 


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także