hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

PLNOG 30, czyli sezon konferencji czas zacząć!

Wakacje/urlopy boleśnie zmierzają ku końcowi, na zewnątrz jeszcze ciepło, ale niebawem trzeba będzie zacząć ubierać się cieplej. To znak – między innymi – że nadchodzi sezon konferencji.

Ostatnie lata, czas pandemii Covid-19, stały pod znakiem czegoś, co konferencją było tylko z nazwy. Jasne, merytoryka podczas branżowych imprez jest bardzo istotna, jednak spotkanie te kilka razy do roku kolegów/koleżanek po fachu, czy nawet spojrzenie w oczy, czy na gestykulację prelegenta – to wszystko powoduje, że udział w imprezie odbieramy zupełnie inaczej.

Co prawda pierwsza konferencja, Confidence, już za nami, ale to akurat impreza od dawna urządzana przed wakacjami. Kolejną, rozpoczynającą sezon jesienny, będzie jubileuszowa, 30. edycja spotkania Polish Networks Operators’ Group, czyli popularny w branży PLNOG. Impreza – jak sama nazwa wskazuje – bardziej poświęcona kwestiom sieciowym. Tym niemniej jej organizatorzy potrafią dostosować agendę zarówno pod niskopoziomowych specjalistów, jak i osoby, które po prostu interesują się tematyką.

Tematyka najbliższej edycji oparta oczywiście m.in. o cyberbezpieczeństwo, ale także wdrożenia 5G, zastosowania Cloud oraz DevOps, a takżę routingu i sieci optycznych. Nie zabraknie oczywiście rozmów o wyzwaniach związanych ze zmianami postpandemicznymi oraz z trwającą już od pół roku wojną w Ukrainie. Jeśli temat Was zainteresował, czytelnicy naszej strony, wpisując kod promocyjny PLNOG_15 mogą kupić bilety z 15-procentową zniżką!

Co potem? Na pewno 16. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”, wciąż mamy też nadzieję, że nie zabraknie też konferencji Secure, dla której byłaby to już 26. edycja (PLNOGów jest więcej, ale one odbywają się dwa razy do roku). O cyberbezpieczeństwie będzie też sporo na tegorocznym Kongresie Profesjonalistów PR, gdzie nie zabraknie również „naszego człowieka”.

Z każdej z tym imprez możecie się oczywiście spodziewać relacji na naszej stronie! A pewnie z niektórymi z Was spotkamy się osobiście. Do zobaczenia!


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także