hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

Weź udział w Orange’owym CTF!

Jesteś studentem/ studentką, lubisz wyzwania, cyberbezpieczeństwo nie jest Ci obojętne? W takim razie czytaj dalej, bo ten tekst jest właśnie dla Ciebie!

We wtorek 17 września w Miasteczku Orange, a także w Paryżu i Rennes do rywalizacji staną eksperci, pasjonaci i sympatycy bezpieczeństwa w sieci. Uczestnicy zmierzą się z  zadaniami w popularnej formule „Capture The Flag” (CTF), prowadzącej ich przez kolejne zadania aż do wielkiego finału.

Nie jest ważna uczelnia, nie liczy się rok, na którym studiujesz. Niezbędne są tylko dwie rzeczy: obeznanie ze specyfiką zadań (główne tematy tegorocznej rywalizacji to urządzenia mobilne, internet rzeczy, wyszukiwanie podatności na stronach internetowych, technologie radiowe, szyfrowanie) oraz chęć podjęcia wyzwania. Po przyjęciu zgłoszenia zostaniesz dołączony do czteroosobowej drużyny, wspierać Cię będą eksperci Orange Polska, a jeśli zrobisz duże wrażenie, to współpraca wcale nie musi się zakończyć na turnieju…

Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na adres cert.opl@orange.com najpóźniej do 15 września br. Czekamy na Ciebie!

Zdjęcie autorstwa Nate’a Grigga na licencji Creative Commons Attribution 2.0 Generic


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także