Zaloguj się do usług
bezpieczeństwa
21 listopada 2018
Wyhackuj sobie pracę

Historia zna przypadki, gdy efektem udanego "hacka" był... wybuchający transformator. Gdyby dobrze poszukać, znalazłoby się tego znacznie więcej, choćby opisywane przez Kim Zetter w książce: "Odliczając do dnia zero" działania Stuxnetu w zespole wirówek uranowych w Natanz. A gdybyście sami chcieli wysadzić sobie transformator?

Da się! W ramach nadchodzącego w najbliższy weekend HackYeah, który może - tak planują organizatorzy - okazać się największym hackathonem na świecie, zaplanowano również zadania cyberbezpieczniackie. Zarówno wysadzając w powietrze transformator :), bądź wziąć udział w konkursie sponsorowanym przez Wojsko Polskie. W tym drugim przypadku zadania pozostają - jak to w wojsku ;) - tajemnicą do samego końca, ale nagrody już nie. W puli znalazło się przeszło 400 tysięcy złotych, zarówno w gotówce, jak i w... hmmm, militarnych przygodach :) Czasami zdarza sie, że pytacie nas, jak dostać pracę w cyberbezpieczeństwie? Cóż, na takie imprezy przychodzą zazwyczaj albo ci, którzy już ją mają, albo ci, którzy swoją wiedzę i pasję chcieliby przekuć na wymarzoną robotę. Dobry wynik na takiej imprezie może otworzyć wiele drzwi - również do CERT Orange Polska :) Tak więc - najpierw idźcie na HackYeah a potem - piszcie do nas!


Masz ciekawą informację?

Poinformuj nas!

Zgłoś incydent

Załącz plik

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Nie jestem człowiekiem
Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl