hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

Europejscy bezpieczniacy w Miasteczku Orange

Przeszło 150 specjalistów ds. cyberbezpieczeństwa z całej Europy spotka się w najbliższy czwartek i piątek (24 i 25 maja) w Miasteczku Orange, siedzibie Orange Polska. Impreza współorganizowana przez CERT Orange Polska (Orange Polska) i CERT Polska (NASK) to jedno z trzech w roku cyklicznych spotkań organizowanych w ramach inicjatywy Trusted Introducer, zrzeszającej czołowe europejskie zespoły reagowania na zagrożenie bezpieczeństwa teleinformatycznego.

Rolą inicjatywy Trusted Introducer, działającej pod szyldem europejskiej organizacji Geant (wcześniej Terena) jest m.in. krzewienie dobrych praktyk z zakresu obsługi incydentów sieciowych i bezpieczeństwa. Spotkanie to okazja do wymiany doświadczeń. W gronie prelegentów podczas dwudniowego spotkania znajdą się również reprezentanci CERT Orange Polska, którzy opowiedzą m.in. o tworzeniu, wdrożeniu i aktywności CyberTarczy, monitorowaniu botnetów, podatnościach w routerach, czy ostatnich kampaniach phishingowych, zaobserwowanych w sieci Orange Polska.

Relację ze spotkania znajdziecie w następnym tygodniu na naszej stronie, a informacje na bieżąco – na Twitterze CERT Orange Polska.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także