hamburger

(jeśli zgłaszasz przypadek phishingu, zapisz mail (przesuń go z programu pocztowego na pulpit komputera lub wybierz opcję plik/zapisz jako), a następnie załącz)

Podejrzany SMS prześlij na nr 508 700 900

Jeśli zgłoszenie dotyczy bezpieczeństwa dzieci, zgłoś je również pod http://www.dyzurnet.pl
@CERT_OPL

Obejrzyjcie nasze filmy

Od początku istnienia naszej strony staramy się, by informacje, które na niej publikujemy, były zrozumiałe dla każdego, niezależnie od doświadczenia. Znajdujecie więc tutaj zarówno dość niskopoziomowe analizy malware, jak też informacje o nowych kampaniach phishingowych, czy odmianach złośliwego oprogramowania. Staramy się też regularnie publikować materiały wyjaśniające również nietechnicznym internautom, jak nawigować w zaułkach cyberbezpieczeństwa.

I w związku z tym ostatnim zapraszamy Was do przyjrzenia się naszym materiałom filmowym. Niejako z okazji pojawienia się po dłuższej przerwie kolejnego z nich chcemy zarówno przypomnieć tym z Was, którzy oglądali już poprzednie, że czasami warto odświeżyć wiedzę, zaś tych, którzy mieli okazji obejrzeć naszych poradników – zaprosić na poświęconą im podstronę. W końcu im więcej świadomych internautów, tym więcej sfrustrowanych cyber-przestępców, prawda?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także